Великі вуличні ялинки

Якщо вас цікавить великіа вулична ялинка в Україні, тоді ви потрапили за адресою. Вам необхідно лише написати нам на пошту, або подзвонити. Інформація знаходиться в розділі контакти і вже найближчим часом можна придбати справжню вуличну ялинку – красуню будь-якої висоти, конструкції, і з будь-яким освітленням.

Велика вулична ялинка – це металевий ствол у вигляді труб різної довжини і діаметру. Різний діаметр труб дозволяє вставляти їх одна в іншу і зафіксувати штопорними болтами. Це дуже сильно зміцнює каркас ялинки. На трубах стовбура до відповідного ярусу приварюються труби діаметром 10 мм. Вони необхідні для фіксації гілок з литою штучною хвоєю. Придбати велику ялинку можна прямо зараз подзвонивши по телефону, зазначеному в розділі контакти.

16м , Хвоя-Сосна , м.Київ , ВДНГ

18м , Хвоя-Ялинка, м.Херсон

19м , Хвоя-Сосна, м.Тернопіль

20м , Хвоя-Сосна, м.Кременчуг

22м, Хвоя-Ялинка, м.Запоріжжя

18м , Хвоя-Сосна, м.Івано-Франківськ

Велика вулична ялинка каркасна, є надійним варіантом для ялинки. Цей тип ялинок відрізняється будовою, використовуючи металевий каркас у вигляді конуса в який вставляються гілки з литою хвої. Замість труб які використовують стовбурові ялинки. Ялинки зроблені таким чином, що на них не впливають пориви вітру мороз, вогонь. Вуличні ялинки від компанії ТМ Ялинка за бажанням могуть бути поставлені з іграшками, маківкою, освітленням, антивандальними і декоративними огорожами.

10м , Хвоя-Ялинка , м.Миргород

14м , Хвоя-Сосна , м.Кременчуг

10м , Хвоя-Сосна , м.Харцизьк

18м , Хвоя-Ялинка , м.Первомайськ

10м , Хвоя-Ялинка , м.Очаків

11м, Хвоя-Ялинка , м.Львів ТРЦ

Важко уявити Новий рік без головного атрибуту – великий вуличної ялинки. Згідно з офіційними даними, щорічно, в сезон в Україні вирубуються мільйони молодих дерев сосни, ялинки і ялиці. Ще у сотень тисяч дерев відпилюють верхівки. Така кількість лісових культур могла б бути великим лісом. Багато сучасних країн вже відмовилися від знищення живих ялинок і стали на сторону якісних штучних ялинок. Завдяки особливій конструкції, новорічні ялинки від виробника незвично міцні і стійкі. Висотні штучні ялинки ТМ Ялинка сконструйовані з розрахунку будь-яких навантажень природи, але їх при цьому не потрібно кріпити на поверхні, а тільки пригрузить важкими матеріалами, тому дуже важливий монтаж, виконаний професіоналами нашої компанії. Ми пропонуємо вуличні ялинки висотою від 3 м до 120 м. Конструкція ялинок ділиться на два види: стовбурові та каркасні. Виробництво ялинок зосереджено в Тернопільській області, вже там вони отримують звання «Головна міська ялинка». Ми гарантуємо, що Ваша зелена красуня на площі міста буде прикрасою свята. З різноманітності нашого виробництва ялинок від 3 до 120, великі вуличні ялинки будуть саме такими, якими Ви хотіли б їх бачити і обов’язково підійдуть по Вашому смаку.
Меню