Світлодіодні фігури ангелів

Світлодіодні фігури ангелів це гарне і цікаве рішення для релігійних установ. Завдяки ним ми створюємо відчуття присутності Бога на святі, новорічному чи релігійному.

Проєкти вуличних світлодіодних ангелів

У проєктах представлені ангели світлодіодні з музичними інструментами, які ми можемо виготовити, ці проєкти будуть реалізовані в найкоротші терміни. І з вашими побажаннями, кольори та комбінації кольорів гірлянд, або контуру можуть відрізнятися. Найпопулярніші варіанти: Холодний білий (Срібло) Теплий білий (Золото), Жовтий, Синій, Мультикольоровий а також ми можемо запропонувати вам інші кольори.   

Чому люди обирають нас:

До декорацій різдвяної урочистості, що проходить на вулиці, є додаткові вимоги, ми виготовляємо кожен сніговик за принципом «Ми робимо тільки добре або дуже добре» 

Якісні матеріали

По-перше, наші світлодіодні ангели зобов'язані витримує будь-який мороз, вологу і вітер. Як матеріал художники експлуатують металевий нержавіючий каркас обтягнутий вуличної гірляндою (всі потрібні відтінки)

Контроль виробництва

Контроль виробництва - це постійна перевірка відповідності якісних показників великих світлодіодних ангелів встановленим стандартам виробництва, а також календарне планування виробництва, і гарантія виконання термінів

Власна доставка

При замовленні арок на суму від 100 000 грн або іншої продукції компанії тм Ялинка Тернопіль. Компанія використовуючи свій транспорт доставить вам ангели в будь-яке місто України абсолютно безкоштовно.

Реалізовані проєкти

Нижче представлені реалізовані проєкти ангелів, тут ви можете побачити, як можна використовувати ці світлодіодні 3D фігури, а також подивитися як вони виглядають на практиці.

Ціна від_виробника

Оформити замовлення :

Щоб купити ангела – достатньо заповнити форму нижче до кінця, Написати в повідомленні що вам потрібно або натиснути на кнопку передзвони мені і замовити зворотний дзвонок.  
Меню