Світлодіодна фігура "Подарункова коробка"

Світлодіодна фігура подарункової коробки, відмінний варіант прикрасити вулицю до нового року та різдва. Ці фігури встановлюються на площі місті біля ялинки, або ж на алєях.Завдяки сучасним технологіям виробництва, фігури не бояться низьких темпаратур та прямих сонячних променів. У нас є безліч варіантів та проєктів, які вже реалізовані.

Проєкти світлодіодних коробок

Усі світлодіодні коробки ми виготовляємо самі. Нижче надані деякі проєкти, які ми виготовили та встановили. Такі коробки з-за своїх розмірів ми завжди робимо на замовлення, і підбираємо цієта, також ми пропонуємо вам кілька варіантів оформлення коробки. Маленькі для прикраси ялинок, будівель, а також 2 типи великих коробок, для установки на площах алеях і вулицях. 

Артикул: E3
Артикул: E2
Артикул: E1
Артикул: E1

Чому люди вибирають нас:

До декорацій різдвяної урочистості, що проходить на вулиці, є додаткові вимоги, ми виготовляємо кожну фігуру за принципом «ми робимо тільки добре або дуже добре» 

Якісні матеріали

По-перше, наші світлодіодні коробки зобов'язані витримувати будь-який мороз, вологу та вітер. Наші спеціалісти використовують металевий нержавіючий каркас обтягнутий вуличною гірляндою (усі необхідні відтінки)

Контроль виробництва

Контроль виробництва – це постійна перевірка відповідності якісних показників великих коробок встановленим стандартам виробництва, а також календарне планування виробництва та гарантія виконання термінів.

Власна безкоштовна доставка

При замовленні арок на суму від 50 000 грн. або іншої продукції компанії тм Ялинка Тернопіль. Компанія використовуючи свій транспорт, доставить вам світлодіодні фігури в будь-яке місто абсолютно безкоштовно.

Світлодіодна фігура "Куля"

Проєкти світлодіодних куль

Світлодіодні кулі це оригінальні прикраси вулиці. Начебто ялинкову іграшку зняли з ялинки і перетворили на справжню казкову фотозону. Такі фігури доповнюють ялинку на головній площі. Така іграшка також досить часто використовується у будівель ТЦ, що додатково приваблює людей.

Артикул: F3
Артикул: F2
Артикул: F1
Меню