Світлодіодний фонтан

Світлодіодний фонтан – справжня родзинка новорічного настрою. Це незвичайне рішення для відповіді на питання “Як прикрасити місто?” Ми виробляємо фонтани для дачі, басейну та вулиці. Такі фонтани ми робимо виключно за власними кресленнями та повністю підлаштовуємось під наших клієнтів. У 2021 році ми яскраво прикрасили кілька міст і тут ви можете вибрати фонтан собі, купити фонтан з безкоштовною доставкою та побачити як виглядатиме фонтан у живу та реакцію мешканців.

Світлодіодний фонтан – справжня родзинка новорічного настрою. Це незвичайне рішення для відповіді на питання “Як прикрасити місто?” Ми виробляємо фонтани для дачі, басейну та вулиці. 

Ціна від_виробника

Проєкти та приклади роботи

Тут ми пропонуємо поглянути на проєкти світлодіодних фонтанів для вашого міста, і останні реалізовані проєкти в 2021-2022 році. На кожну конструкцію ми надаємо гарантію. Ви можете бути спокійні, що якщо щось трапиться з гірляндами або метал почне покриватися іржею, ви можете зателефонувати нам, ми приїдемо і все виправимо. Незалежно від вашого розташування.

Тут ми пропонуємо поглянути на проєкти світлодіодних фонтанів для вашого міста, і останні реалізовані проєкти в 2021-2022 році. На кожну конструкцію ми надаємо гарантію.

ТМ-194

* Висота – 4,5 метрів

ТМ-197

* Висота – 3 метри

ТМ-210

* Висота – 3,5 метрів

ТМ-218

* Висота – 3 метри

* – Це рекомендований розмір фонтану.

Термін виготовлення: від 3 до 10 днів

Залежить від розміру фонтана. Якщо у Вас є власний макет, ми з радістю втілимо його в реальність. Адже для нас немає нічого неможливого.

Хто у нас купив світлодіодний фонтан?

Наші найкращі клієнти ⇩

на 2021 рік

Умань логотип

Наші найкращі клієнти ➔

на 2021 рік

Реакція та фотографії людей

3 кроки для отримання світлодіодного фонтану

1.ІДЕЯ ➞ ЗАМОВЛЕННЯ

Ви захотіли прикрасити ваше місто ? Звертайтесь до нас, наш каталог має більше 30 фонтанів. Ми зробимо вам візуалізації найкращих варіантів. Усі варіанти можна реалізувати у різних кольорах: білий, червоний, блакитний, золотий чи зелений

Візуалізація світлодіодного фонтану

2.ЗАМОВЛЕННЯ ➞ ВИРОБНИЦТВО

Після підтвердження замовлення та оплати ми приступаємо до виробництва фонтанів. Виробництво йде в найкоротший термін до 10 робочих днів. Головними варіантами освітлення йдуть фонтани з дюралайту та неону. Обтягнуті вуличними гірляндами.

Виробництво фонтану для міста

3.ВИРОБНИЦТВО ➞ ПОСТАВКА

Після закінчення циклу виробництва ми цього ж дня занурюємо та відправляємо фонтани власним транспортом. Завдяки цьому ми впевнені, що всі конструкції доїдуть у цілісності та безпеці.

Результат работы 

Оформити замовлення :

Меню