⚠️ ОБЕРЕЖНО З ВИБОРОМ ПОСТАЧАЛЬНИКА ⚠️

Обережно з вибором постачальника. наша компанія ЗАВДЖДИ поставляє продукцію на відмінно від деяких наших конкурентів. Ми завжди цінуємо свій авторитет і репутацію. 

Натисніть на відео, щоб побачити які проблеми можуть бути, при недобросовісному постачальнику

Великі вуличні ялинки

Велика вулична ялинка є 2х видів Стовбурові і Каркасні. Великі вуличні стовбурові ялинки – це металевий стовбур у вигляді труб різного діаметру і довжини. Різний діаметр труб дозволяє вставляти……..

Жива або Штучна ялинка?

Різдво все ближче і ближче, багато хто вже замислюються про прикраси, щоб зробити гостинну атмосферу і занурити його в різдвяний настрій.

Крім вибору розміру, багато хто задається питанням: яку купити? Штучну ялинку або справжню?

Реакція людей на нашу продукцію

Інстаграм вже щільно влився в наше життя, і ми можемо безпосередньо відстежити за реакцією людей на нашу продукцію.

Тут ви побачите як люди піднімають собі новорічний настрій, гарною ялинкою чи красивою вулицею.

Інтер'єрні ялинки

Інтер’єрні ялинки стовбурового типу зі штучною хвоєю мають вигляд живого дерева. Саме інтер’єрні ялинки стануть окрасою будь-якого приміщення. Якщо обрати…….

Купити штучну ялинку

Якщо ви хочете купити великі вуличні ялинки в Україні, тоді ви звернулися за адресою, вам потрібно всього лише написати нам на пошту або зателефонувати інформація знаходиться в розділі………

Міська ялинка

Кожного року, починаючи з 1947 року місто Осло, Норвегія дарує міську ялинку для міста Вестмінстер, Англія. Подарунок є проявом доброї волі і вдячності за допомогу Великобританії, Норвегії в час Другої світової війни……….

Меню