3D Світлодіодні Фігури

Світлодіодні 3D фігури це найкращі фігури для вулиці, наша компанія спеціалізується на вуличних ялинках та вуличній прикрасі міста, ми завдяки багаторічному досвіду пропонуємо вам найкращі рішення світлодіодних 3D фігур . 

Наші пропозиції світлодіодних 3D фігур

Нижче представлені варіанти світлодіодних 3D фігур, кожен з варіантів містить цілу колекцію фігур, різні форми кольору, а також кожен варіант ви можете замовити онлайн на сайті.

Ми маємо безліч варіантів світлодіодних 3D фігур. Якщо вас зацікавило щось з представлених варіантів, натисніть на картинку і вам відкриється сторінка з пропозиціями від Ялинка Тернопіль. Такі фотозони мають обов’язкове доповнення до ялинки і для того, щоб доповнити та закінчити план з облаштування міста. Оформити попереднє замовлення можна на сторінці з фігурами

Світлодіодні фотозони

Світлодіодні фотозони – це чудовий приклад того, використовують наші вуличні 3D фігури..

3 наші головні переваги

1) Оригінальний дизайн

Завдяки тому, що у нас особисте виробництво, для нас немає проблем зробити по-справжньому дизайнерські фігури. Також ми самі часто виїжджаємо на об’єкти, на які плануються поставити багато фігур, і оцінюємо де які фігури можуть стояти, щоб вони комбінувалися в гарну фотозону.

2) Якість та гарантія

Ми вже більше 10 років на ринку вуличних прикрас з цього знаємо які є слабкі місця, і завдяки великому досвіду робимо якісну роботу. Ми впевнено надаємо гарантію на будь-який наш продукт.

3) Низька ціна та власна доставка 

Ми – це прямий виробник вуличної продукції, якщо ви купуєте у нас ви отримуєте кращу ціну, без перекупників, нецінок магазинів, та 3-х осіб. Також ви завжди можете звернутися та запитати на якій стадії виготовлення фігура. Також ми доставляємо продукцію особистим транспортом. Наш транспорт і відповідаємо за цілісність та безпеку. Також це набагато зменшує ціну доставки.

Фотозона «Квітка»

Фотозона «Коробки»

Фотозона «Зірки»

Фотозона «Кораблики»

Фотозона «Годинник»

Фотозона «Карета»

3D Акрилові фігури

Акрилові 3D фігури – це альтернатива фігурам світлодіодним, вони зазвичай використовуються, якщо потрібно підкреслити маленькі деталі світлодіодних фігур. Також їх часто використовують для доповнення до світлодіодних фігур.

Наші пропозиції акрилових 3D фігур

Нижче надані спектр фігур, в яких використовують акрилові фігури для створення фотозон..

Меню