Вертеп вуличний

25 грудня (а для когось 7 січня) – довгоочікуване свято Різдва. Головний атрибут якого – вертеп. Його ставлять на площі міста, вітальні, церкви, супермаркеті біля входу в ресторан ТРЦ вуличний вертеп, призначений для експлуатації на свіжому повітрі або в закритому приміщенні. Є 2 його різновиди, акриловий та світлодіодний у нас ви можете купити і замовити будь-який вподобаний вам варіант.

Вертеп акриловий

Всі вертепи ми виготовляємо самі, по наших макетах, також компанія готова зробити вертеп з вашими розмірами, і з різними фігурами під індивідуальне замовлення. Стандартний акриловий вертеп від наших скульпторів має наступні фігури: Пресвята Богородиця, пастухи, царі, немовля Ісус (в колисці), ослик (і/або) ягня.

Різдвяні вертепи одна з традицій всіх християнських церков. Це одне з приємних приготувань і очікування Різдва Христового! Вертеп з фігурками Святих, людей з Вифлеєму та тварин, можна розташувати: у церкві, на площі міста, або в парках. Дуже прикрашають вертеп, розташовані всередині його маленькі лампочки або гірлянди

Вуличний вертеп зобов’язаний витримати, вологу, вітер і будь-який мороз. Отже, звичайні матеріали (тканина, дерево, вата, пап’є-маше, покриття вологорозчинною фарбою) не повинні використовуватися !!! Скульптурна композиція поміщається в шопку з якісного лакованого дерева. Для підсвічування обов’язковий ліхтар або світлодіодна різдвяна зірка

Приклади виконаних проєктів

м.Умань

м.Южноукраїнськ

Чому люди вибирають нас:

До декораціям різдвяного свята, що проходить на вулиці, є додаткові вимоги, ми виготовляємо кожен вертеп за принципом
« робимо тільки добре або дуже добре» 

Якісні матеріали

По-перше, наш шуканий різдвяний вертеп зобов'язаний витримувати будь-який мороз, вологу і вітер. Як матеріал художники ы скульптори використовують міцний кольоровий акрил (всі потрібні відтінки)

Контроль виробництва

Контроль виробництва - це постійна перевірка відповідності якісних показників акрилових фігур встановленим стандартам виробництва, а також календарне планування виробництва, і гарантія виконання в терміни.

Власна безкоштовна доставка

При замовленні будь-якого вертепу акрилового або світлодіодного компанія тм Ялинка Тернопіль використовуючи свій транспорт доставить вам фігури в будь-яке місто України абсолютно безкоштовно.

Ціна від_виробника

Світлодіодний вертеп

Світлодіодний вертеп – композиція, виконана за допомогою LED-технології! Маються на увазі 3D фігури, змодельовані з світлодіодів (не ким попало, а професійними скульпторами). Їм не загрожує вода, гранично низька температура або шквалистий вітер. Саме покриття світлодіодним трубки, спосіб монтажу композиції, стійкість технічних вузлів до погодних умов – все це виключає сумний результат. Головне – скульптури світяться. Ексклюзивні об’єкти реально розглянути в подробицях навіть серед ночі.

Світлодіодний вуличний вертеп

Вертеп (Нео-Неон)

Вертеп (світлодіодні гірлянди та нео-неон)

Оформити замовлення :

Щоб купити вуличний вертеп – достатньо заповнити форму нижче до кінця. Каркаси з світлодіодними фігурами або набір акрилових скульптур доставлять до вашого будинку. Світлодіодні герої головної християнської історії стануть справжньою магією для дітвори. Адже Різдво – це диво.

Меню