Вулична ялинка

«ТМ Ялинка Тернопіль». Ми – це найбільший виробник великих штучних ялинок, гірлянд і вуличного освітлення в Україні. Наша компанія використовує тільки сучасні екологічно чисті матеріали. Власне виробництво по запатентованим технологіям дає повний контроль якості на кожному етапі. Адаптовані під українські кліматичні умови системи встановлюють нас лідерами за кількістю продажів ось вже більше 10 років.

Приклади нашої роботи:

Увага значок

Відкрито представництво нашої компанії в Польщі

UWAGA значок


📧 VIJAEUROPEGROUP@GMAIL.COM


🇵🇱 VIJA EUROPE GROUP SP. Z O.O.
ul. SZAFARNIA, nr 11, lok. F8,
80-755 GDAŃSK,POLSKA


☎ +48 731 811 953

Переваги

ТМ Ялинка Тернопіль. Більше 10 років в лідируючих позиціях на ринку міських ялинок, новорічних прикрас для вулиць і будівель.
Наша продукція прикрашає кожне місто країни. В Україні практично немає жодного міста, який не був би прикрашений нашими фахівцями.
Сучасне виробництво . Ми щороку успішно справляємося з будь-якими виробничими навантаженнями по виготовленню іграшок, гірлянд, штучної хвої.
Наші вуличні прикраси генерують понад 3 млн фотографій щомісяця. Красива вулиця притягує як магніт туристів, а мешканців міста радують кожен день.
Тільки якісні матеріали європейського рівня.
Досвідчений і сумлінний персонал . ТМ Ялинка Тернопіль - в першу чергу опираеться на людей, лише в другу - на техніку з станками.
Ми завжди вчасно доставляємо і встановлюємо всі замовлення в будь-яке місто країни або за кордон.
ТМ Ялинка використовує екологічно чисті матеріали. Щорічно в Україні вирубують понад 5000000 хвойних дерев. Що дорівнює 10 000 тонн кисню на рік.
Велика міська ялинка це основний атрибут новорічного настрою. Ми можемо зробити її будь-якого розміру, від маленької до найбільшої.
Якісна консультація. Якщо ви подзвоните нам , ми проконсультуємо за ціною і разом виберемо найкращу ялинку або прикраси саме для вас.

Приклади робіт

З наближенням новорічних свят наші вулиці стають святковими. Вони прикрашаються всілякими вогнями і казковою атрибутикою.З настанням темряви вулиці і будинки перетворюються в яскраву і блискучу країну. Таке оформлення безумовно радує не тільки дітей, а й дорослих.

Велика вулична ялинка

Кожна людина в Новому Році хоче святкового настрою, головним його атрибутом звичайно ж є новорічна ялинка. Компанія ТМ Ялинка робить великі вуличні красуні. Ми не робимо під копірку, кожне дерево отримує унікальний дизайн. Ми використовуємо тільки литі гілки, вони надають пишності що означає, і виглядають як справжнє дерево. Величезним плюсом є те, що вони не горять, стійкі до сильного вітру і морозу.

Вуличне освітлення

ТМ Ялинка також робить різний вид вуличного освітлення. Консолі, перетяжки або арки перетворюють місто в красиву новорічну казку. Незвичайне освітлення завжди привертає увагу до головних вулиць міста або цікавим магазинам.

Наші документи

+38(098)37-66-838

Оформити замовлення

Якщо ви бажаєте оформити замовлення, напишіть або подзвоніть нам. Ми обов’язково відповімо і пердзвоним вам.

Ім'я *
Fill out this field
Email *
Будь ласка, введіть правильний email.
Текст *
Fill out this field

Відгуки наших клієнтів

Меню