Ілюмінація новорічна

Новорічна ілюмінація надає місту вражаючий вид. Наша компанія забезпечить гарне оформлення провулків, алей, площ та інших місць. Ми робимо якісну установку і підключення ілюмінації та освітлення. Також компанія готова спроектувати обраний вами варіант, для того щоб ви змогли візуально побачити ваш вибір

Приклади робіт:

Світлодіодна бахрома проста в монтажі на невеликих висотах, і для високих фасадів. Підходить як для вуличного застосування так і для внутрішнього. Гірлянда повністю вологостійка, вітростійка. Переносить холодні морози. ТМ Ялинка дає гарантію на свою вуличну бахрому.

Бахрома Вулична

Бахрома, відмінний варіант для прикраси будинку. Тм яликах на ринку новорічної ілюмінації вже більше 10 років Така гірлянда є високоякісною, надійною і більш цікавим варіантом для освітлення будівель ніж звичайна гірлянда.
  • Бахрома від ТМ Ялинка це нитка бахороми довжиною до 10м.
  • На кінцях наданої гірлянди наявний особливі роз’єми для подовження.
Зв’язуємо потрібну кількість бахроми і знаходимо необхідну довжину для декорації фасаду будівлі або створення “простих перетяжок” до ялинки. Надана модель світловий різдвяної ілюмінації з бахроми  має кілька колірних рішень. Синій колір, Холодний білий (срібло), Теплий білий (золото) і синій. Під час підключення гірлянди досягається чудовий еффект освітлення.

Метеоритний дощ

Світлодіодна ілюмінація з метеоритним дощем відмінно підходять для створення новорічної атмосфери і ідеально підходять для підвішування в будь-якому місці!
  • Трубка зроблена з прозорого, стійкого до корозії і старіння матеріалу.
Робить ефект падаючого метеора , вироблено з пластмасової трубки (за формою нагадує бурульку) і двосторонніх світлодіодів які включаються по черзі.
  • Ці світлодіодні гірлянди досить популярні і застосовуються для урочистого різдвяного дизайну вуличних ялинок, ресторанів, кафе, барів, особистих помешкань.
А в разі якщо повісити кілька цих бурульок на дерево, то ефект стане неповторним , виглядає досить прекрасно.

Купити ці кулі ви можете в Києві, Львові, Одесі чи Тернополі. Також ви можете оформити замовлення, у нас онлайн та забрати в будь-якому відділенні Нової Пошти. Ми гарантуємо індивідуальний проект освітлення з використанням RGB куль який найкраще підходить для вас.

RGB кулі

RGB Кулі одні з найкращих рішень на ринку новорічної ілюмінації. Така гірлянда є високоякісною, надійною і різновидів по функціональності в порівнянні зі звичайними гірляндами.

  • Цей набір “гірлянд кульок” це гірлянда довжиною до 10м.
  • На кінцях данної гірлянди наявні особливі роз’єми для подовження.

Пов’язуємо потрібну кількість світлових гірлянд і знаходимо необхідну довжину для декорації ялинки або фасаду будівлі. Данна модель різдвяної ілюмінації з RGB кульок містить в кожній кульці-маленький контролер, який змінює колір з конкретним перервою часу. Під час підключення гірлянди досягається чудовий ефект переливу, безумовно всіма кольорами веселки.

Світлодіодний Куля

Освітіть свій будинок, ресторан, ТРЦ, ялинку або ж вулицю цею білою світлодіодною кулею. Дизайн сфери має металевої каркас і ідеально підходить для підвішування на деревах, над будівлями, або на різдвяних ялинках для створення елегантної атмосфери взимку.

  • Виготовлений з металевого каркаса.
  • Прикріплена біла світлодіодна гірлянда.
  • Конструкція повністю захищена від вологи і відмінно підходить для використання всередині і поза приміщеннями.

Свята оживають з цим Казковими Різдвяними кулями. Повісьте їх на гілках, на терасах і на верандах, всередині або зовні, або поставте на землю для красивого уявлення.

Новинка 2020

Освітлення дерев
(Нео-неон)

Всі ми знаємо, що дерева прекрасно виглядають днем і забезпечують тінь у спекотні літні дні, останнім часом ми почали встановлювати на них новий тип гірлянд нео-неон.

Це відмінний вид ілюмінації, вони прекрасно виділяють гілки дерева. Родзинкою новорічної ілюмінації стане те, наскільки красиво дерева підкреслені ідеально розміщеної системою освітлення.

Вологозахист забезпечить надійність, а наші фахівці змонтують все необхідне, і підключать освітлення до мережі.

Покупці ТМ Ялинка завжди впевнені в якості послуг, надійності продукції, низькі ціни і постійний акціях

Додаткова Ілюмінація

Меню