Огорожа для ялинки

гарантія на 4 роки
Різні огорожі завжди грали в облаштуванні ділянки далеко не останню роль. Огорожа для ялинки робить дерево набагато безпечнішим і надає закінчений естетичний вигляд. Як правило огорожі ялинки, є невід’ємною частиною загального дизайну благоустрою території.

Огорожа декоративна для ялинки

Ялинки як вуличні так і інтер’єрні виглядатимуть набагато привабливіше і ефектніше, якщо їх оформити огорожею. Вибір малюнків для декоративної огорожі ялинки досить широкий. Нижче надані деякі набори малюнків. У нас ви можете купити варіанти з логотипом: спонсора, міста, ТРЦ, готеля або ресторану. Різного виду візерункові малюнки на паркані додають “родзинку” в загальний дизайн ділянки.

Перевага нашої продукції:

Всім відомо, що огорожа знаходяться під відкритим небом з року в рік, постійно перебуваючи під температурних перепадів і впливу опадів. Тому, щоб їх зовнішній вигляд довгі роки залишався привабливим, при виготовленні ми дотримуємося найкращих технологій виробництва.
Наша компанія, завдяки власному виробництву, має можливість повністю контролювати якість виготовлених огорож. Свій цех по металообробці і фарбування, в тому числі і порошкове фарбування з дотриманням технологій і сушінням, гарантує підвищений захист від корозії.
Не зайвим буде зазначити і те, що саме власне виробництво дозволяє компанії утримувати на свою продукцію конкурентоспроможні ціни.

За бажанням замовника компанія виготовить секції огорожі за індивідуальними розмірами. Малюнок виконання або матеріал огорожі. може бути різним.

Фахівці нашої компанії при необхідності зроблять якісний монтаж або установку виробленої продукції.

Дизайнерська огорожа для ялинки

Дизайнерська огорожа – це спеціальна огорожа, яка фактично є продовженням ялинки, частини формуються по колу відповідно до висоти ялинки та діаметру нижніх гілок. Вони вкриті гірляндою з хвої, яка надає огорожі ялинкового колориту.

Унікальна дизайнерська огорожа для ялинки

Дизайнерська огорожа, новинка 2022 року, пропонуємо придбати для мвітлодіодногої огорожі ялинки, яка стоїть на вашій площі. Або в якості пропозиції для всіх нових клієнтів, замість малюнків обмотуємо частини огорожі штучною хвоєю. Така ж хвоя висить на ялинці у вигляді гілочок а на огорожі ми додаємо до них світлодіодні візерунки з написом. Напис може бути святковим привітанням або рекламою. Все залежить від замовника.

Меню