Гірлянди на вуличну ялинку

гарантія на 4 роки
Універсальні гірлянди на ялинку використовуються для прикраси ялинок, дерев, будинків, стовпів та ін. Гірлянди на ялинку є невід’ємним елементом святкової новорічної атмосфери. Головними особливостями святкового освітлення є яскравий, привабливий дизайн та економне споживання електроенергії. Гірлянди на ялинку пропонуються в деяких варіантах.

Наша компанія піклується про безпеку і довговічність гірлянд.
Ми пропонуємо на вашу ялинку гірлянди 12 V або 24 V.

Гірлянди на ялинку пропонуються у наступних варіантах.

Світлодіодні гірлянди на ялинку

Ваша різдвяна ялинка ще ніколи не була такою чудовою завдяки вибору різдвяних гірлянд від ТМ Ялинка. Тут ви знайдете найфантастичнішу гірлянду в інтернеті на велику висотну ялинку. Цього різдвяного сезону додайте традиційно казковий вигляд та кілька ефектних штрихів до декору вашої ялинки за допомогою гірлянди full flash. Ці забавні святкові вогні на ялинці чудово прикрасять будь-який простір.

Гирлянды на улице
Гірлянди на ялинці

Гірлянди на ялинку пропонуємо в наступних кольорах.

Для перегляду відео натисність на картинку

Для перегляду відео натисність на картинку

Для перегляду відео натисність на картинку

Для перегляду відео натисність на картинку

Для перегляду відео натисність на картинку

Для перегляду відео натисність на картинку

Вулична світлодіодна гірлянда – Це не звичайна гірлянда, вона призначена для розміщення на вулиці і має ступінь захисту IP 67. Освітлювальна продукція зроблена щоб краще прикрасити торговий центр, магазин, ресторан, вулицю, або будь-яке інше приміщення в новий рік. Але найкраще гірлянди підходять для великих новорічних ялинок.

Застосування обмежується тільки вашою фантазією. Ресторани використовують їх для прикрашання літніх майданчикові або підвісних стель але завдяки можливості з’єднати між собою, вони також використовуються для декорування кущів, стовпів і інших великих об’єктів.

Украшения улицы с использованием гирлянды

 

Відмінний настрій і красивий вид генерує багато фотографій відвідувачів і городян, що покращує впізнаваність і асоціації з містом. Гірлядни мають довжину до 50 метрів, цьому вони найкраще підходять для прикраси великих вуличних ялинок. Світлодіодна гірлянда дощ від ТМ Ялинка вже сьогодні прикрашає місто Тернопіль, Львів та інші міста України..

Приклади роботи

Інструменти які вам допоможуть оформити замовлення:

Меню