Про компанію тм Ялинка Тернопіль

Компанія ТМ Ялинка Тернопіль вже більше 5 років на ринку новорічної атрибутики чесно і якісно виконує свою роботу.

Завдяки багаторічному досвіду працівники можуть втілити в реальність найцікавіші і креативні ідеї. Професіоналізм – ось запорука нашого успіху.

Ми пропонуємо великий вибір новорічних товарів:
Великі вуличні ялинки (каркасної і стовбурової конструкції)
Інтер’єрні ялинки
3D освітлення (використовують для прикрашення ялинки і в якості світлодіодного екрана)
Светодиодные гирлянды , RGB кулі, метеоритні дощі
Верхівки для ялинки
Іграшки (пластикові кулі, іграшки з пінопласта та фанери)
Обємні фігури з акрила
Обємні світлодіодні фігури
Консолі і перетяжки для стовбів
Паркові фігури (настільні ігри, герої мультфільмів, фрукти, комахи и др.)
Різноманітні фотозони
Антивандальні огорожі

У вік високих технологій лісові красуні поступово витісняються штучними ялинками. Справа в тому, що в щоденному, вірніше святковому побуті штучні ялинки куди практичніше, зручніше, екологічно чистіше і, як не сумно це констатувати, набагато нарядно і красивіше натуральних прототипів. Масове виробництво штучних ялинок рятує від вирубки лісові посадки. До того ж досить раз купити штучну ялинку, і надовго позбавите себе від сумнівного задоволення пошуку, доставки і установки без пошкодження живої ялинки в надії відшукати більш-менш пряме, пухнасте і зелене деревце. Щороку люди радують черговою новинкою, чарівну казку з дитячих спогадів.

Хто займається новорічним оформленням?

Оформленням міста новорічними прикрасами займаються місцева влада. Міські служби встановлюють новорічну атрибутику в громадських місцях – в парках і на алеях, на головних проспектах, біля будівель держустанов і т.д. Наша компанія допоможе вам на кожному етапі установки прикас. Ми тоже готові відправити свого фахівця для установки ялинки або перетяжки.

Після міської влади друге за популярністю джерело новорічного настрою і великого числа прикрас торгові і розважальні закладів. Вони намагаються новорічним оформленням залучити більше клієнтів, тому з кожним роком все більше дивують перехожих новими і яскравими декораціями. В якійсь мірі елементи оформлення стають конкурентними перевагами на період зимових свят.

Декорування підлягають фасади будівель і під’їзні шляхи, а також балкони, навіси, сходи, колони, дерева, кущі та клумби. Якщо є біля будівлі власна територія, то вона теж заповнюється всілякими новорічними атрибутами.

 

Меню