Антивандальна декоративна огорожа для ялинки

Декоративна огорожа для ялинки – це невід’ємна частина оформлення штучної ялинки, призначена для декору нижньої частини ялинки та обмеження доступу до дерева.

Надійне огородження для ялинки

Новорічні та Різдвяні свята – це можливість поринути в атмосферу чарів та казки. Крім цього, тут присутній і комерційний фактор. Новорічні прикраси, подарунки, міські ярмарки їжі – все це спосіб отримати додатковий прибуток. Хтось його використовує, а хтось тільки знищує роботу інших. Як часто доводилося зустрічати ялинки на міській площі з відсутніми іграшками, вкраденими декораціями. Страждає і сама конструкція від величезної кількості бажаючих сфотографуватися. Саме з цих причин все частіше в містах України новорічну красуню захищає антивандальна огорожа для ялинки. Вона допомагає вберегти дерево і прикраси.

Огорожа для ялинки – це надійний захист новорічного дерева. Міцний каркас обмежить доступ до дерева і збереже цілісність і красивий вигляд протягом усіх новорічних і різдвяних свят. Огорожа для вуличної ялинки не тільки забезпечить доступ до штучної ялинки, а й додасть додаткове оформлення в нижній її частині.

ТМ Ялинка: огорожа для новорічної ялинки в широкому асортименті

У пропозиції нашої компанії Ви знайдете огорожі, які мають такі переваги:

  1. Міцність конструкції. Паркан для новорічної ялинки виготовлений з надійних матеріалів, тому добре протистоїть навіть значним навантаженням. Крім цього він може бути використаний на відкритому повітрі, здатний витримати різні погодні умови: сніг, дощ, вітер.

  2. Різноманітність варіантів. Клієнти можуть купити огорожу для новорічної ялинки із зображеннями різного типу. Всі вони підібрані під новорічний настрій, яскраві і барвисті. Крім цього вам можуть сподобатися моделі, що світяться, які не просто вбережуть ялинку від недоброзичливців, а стануть додатковим елементом новорічного декору.

  3. Універсальність використання. Подібного роду конструкції можуть бути використані не тільки для ялинок на міських площах, а й для захисту декорацій перед торговими центрами, в парках і навіть у дворах приватних будинків.

  4. Доступні ціни. ТМ Ялинка пропонує найдоступніші ціни на ринку України. При цьому вартість повністю відповідає високій якості паркану.

Замовити антивандальну огорожу для ялинки можна з доставкою в будь-який населений пункт нашої країни. Пропонуємо гнучкі умови співпраці і клієнтоорієнтований підхід.

наші Контакти

+38(098) 376-68-38

+38(098) 103-41-12

vip-yalunka@ukr.net

vip ялинка

+38(0352) 52-58-84

elkaua.com@gmail.com

Close Menu