Новорічні іграшки на ялинку

Новинки

Іграшки стиль "Етно"
Золота колекція

Interior Designer

Іграшки стиль "Етно"
Марсалова колекція

Interior Designer

Іграшки стиль "Етно"
Смарагдова колекція

Interior Designer

Іграшки стиль "Етно"
Сріблясто-марсалова колекція

Interior Designer

Іграшки стиль "Етно"
Сріблясто-червона колекція

Interior Designer

Іграшки з фанери
стиль "Етно"

Interior Designer

Пластикові

Interior Designer

Штучна шкіра

Interior Designer

Іграшки на ялинку, ялинкові іграшки, новорічні іграшки на ялинку, різдвяні іграшки на ялинку

Іграшки на ялинку бувають різних типів. Компанія ТМ Ялинка пропонує новинки в стилі оформлення штучних ялинок. Наші іграшки на ялинку включають в себе: іграшки стиль “Етно”, іграшки з фанери стиль “Етно”, іграшки, які рухаються. 

Щоб ошатно виглядати, різдвяна ялинка потребує відповідних аксесуаріві. Іграшки, які ми пропонуємо, відповідають всім вимогам і нормам, вони є міцними і довговічними. Дизайнери створять унікальний стиль, згідно Вашого смаку, щоб зробити Вашу новорічну красуню чарівною.

 

 

 
G
M
T
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Звуковая функция ограничена 200 символами

Ялинкові іграшки для неповторного новорічного образу

Різдвяна красуня, ялина, буде ошатною і такою, що запам’ятовується, тільки у відповідному «вбранні». Вибір аксесуарів величезний – гірлянди, мішура, іграшки. Їх потрібно підбирати вдумливо, щоб створити гармонійну композицію, а не приклад кітчу. Прикраса новорічного дерева в інтер’єрі і на вулиці має вагомі відмінності. Спробуємо розібратися у всіх тонкощах.

Оригінальність на чолі

Ключові завдання оформлення новорічних майданчиків – ексклюзивність, креативність і привабливість. На красуню-ялинку хочеться дивитися, милуватися ідеальним поєднанням деталей. Штучне дерево знайде особливий шарм, якщо його увінчують дизайнерські аксесуари.

Всі намагаються купити прикраси на ялинку незвичайного оформлення. Головне джерело ідей – авторська робота майстрів. Аксесуари, зроблені своїми руками, точно будуть неповторними.

Для вуличних новорічних ялин потрібно підбирати іграшки великих розмірів. Інакше вони загубляться у висотній конструкції в пишній хвої. Габарити аксесуарів повинні бути співзвучними з основою. Приділіть увагу відтінкам: контрастні елементи більш виразні. Красиво виглядають прикраси з орнаментами, незвичайні форми і композиції.

Якою ж має бути новорічна іграшка на ялинку за експлуатаційними характеристиками?

  1. Стійкою до кліматичних чинників. Матеріали вологостійкі, колір насичений, глибокий, інертний до вигоряння.

  2. Міцною. Аксесуар підбирається не на один сезон, повинні добре переносити транспортування. Може виготовлятися з тканини, з фанери, пластика – легких, але міцних, простих в обслуговуванні матеріалів.

  3. Зручною. Надійне, ясне кріплення стане запорукою довговічності прикраси. Матеріали, невибагливі до миття, збережуть надовго свою презентабельність.

Індивідуальний підхід до ваших ідей

В Україні купити іграшки на ялинку незвичайного, ексклюзивного виконання можна в нашому інтернет-магазині. Ми зробили ставку на неповторність колекцій, а не загальноприйняті шаблони. Асортимент наповнений барвистим, ефектним і разом з тим граціозним і витонченим новорічним декором.

Наша компанія пропонує купити іграшки на ялинку каркасного і стовбурного типу, на вуличне і інтер’єрне штучне дерево. Звичні для всіх пластикові кулі, м’які аксесуари зі штучної шкіри, тканини або вироби серії «Етно», в якій дизайнери подають особливу інтерпретацію українського колориту. Ми допоможемо підібрати під вашу різдвяну красуню вдалі поєднання палітри відтінків, ансамбль матових і глянсових текстур, створити зв’язки з куль різного діаметра, підшукати банти потрібних розмірів. Розкішний образ з витонченою елегантністю – і все це за відмінної якості і вартості.

ТМ Ялинка – прямий виробник дизайнерських елементів новорічного декору. Тому ціни на ялинкові іграшки залишаються доступними круглий рік. Ми пропонуємо особливий стиль виконання кожної деталі, незвичайне поєднання матеріалів – новий погляд на новорічне оформлення.

наші Контакти

+38(098) 376-68-38

+38(098) 103-41-12

vip-yalunka@ukr.net

vip ялинка

+38(0352) 52-58-84

elkaua.com@gmail.com

Close Menu