Новорічні сани

Найкращий вибір, щоб поринути у новорічну казку

Новорічні сани та олені         

Світлодіодна композиція “Новорічні сани та олені” чудово підійде для оформлення фотозони, прикрашення парку, вулиці, скверу, площі. Новорічні сани виготовлені з міцної металічної конструкції, яка обмотана світлодіодними гірляндами. Композиція “Новорічні сани” є витривала до температурних умов, та прослужить вам не один сезон.

Олені з саньми як символ Нового року

Різдвяний екіпаж став сюжетом численних мультиків, фільмів і розповідей. Ця ідея прийшла з Заходу. Саме сани Діда Мороза (точніше, Санта Клауса) з упряжкою оленів роблять святковий декор завершеним і гармонійним. Подібна світлодіодна композиція – краще рішення для прикраси вулиць, парків, скверів, міської площі, контактної фотозони.

Особливості конструкції

Можна купити новорічні сани для інтер’єрного використання і для вулиці. Це металева конструкція, обмотана світлодіодними гірляндами. Матеріали не схильні до руйнування при кліматичних змінах, електричні вогники зберігають функціональність при будь-якій погоді.

На новорічні сани (купити їх нескладно) можна укладати імпровізовані подарунки, саджати дітей для фотосесії. У кожній моделі виробів є зручне сидіння. Реалістичний спосіб зануритися в казку і загадкову атмосферу різдвяних свят.

Новорічний екіпаж з оленями може виблискувати будь-якими вогниками. Ілюмінація підбирається за бажанням замовника. Кольоровість, мерехтіння, контурне або загальне підсвічування – ви самі можете вплинути на режим роботи світлодіодів, потрібно тільки співпрацювати з прямими виробниками святкового декору.

Яскравість оленячої упряжки несе магічний сенс – в грудневу ніч вона освітлює непроглядну темряву, коли Дід Мороз / Санта Клаус розвозить подарунки. Така композиція – частинка дива на площі міста.

Вдале придбання

«Готуй сани влітку …» – початок відомого всім прислів’я. Саме в цей період діють максимальні знижки на новорічний декор. Рішення купити новорічні сани стане раціональним вкладенням в перспективу – композиція прослужить кілька сезонів поспіль не втрачаючи функціональності та презентабельності.

У нашому інтернет-магазині ціна такої конструкції завжди вигідна:

  • виріб до клієнта потрапляє безпосередньо без посередників;

  • діють сезонні знижки (влітку вартість знижується через незатребуваність моделі, взимку – напередодні святкових розпродажів);

  • композиція «Олені з саньми» прослужить багато сезонів.

У нас придбати штучні ялинки, ексклюзивні дизайнерські прикраси для них, об’ємні фігури і ілюмінацію можуть жителі будь-якого куточка України для новорічного оформлення вулиць і приватних садиб. Для захисту декору від вандальних посягань в нашому інтернет-магазині ви знайдете різні огорожі.

наші Контакти

+38(098) 376-68-38

+38(098) 103-41-12

vip-yalunka@ukr.net

vip ялинка

+38(0352) 52-58-84

elkaua.com@gmail.com

Close Menu