Світлодіодні перетяжки

Вулична перетяжка найкраще рішення серед усіх вуличних новорічних прикрас це простий варіант, щоб купити і легко прикрасити все місто, а не тільки головну площу. Наша компанія виробляє вуличні перетяжки, які світять цілий рік, і прикрашають вулиці не тільки взимку, завдяки використанню алюмінієвого каркасу. Також наші перетяжки можна замовити та встановити під різні свята: День Незалежності, Великдень та навіть на День Міста. Наш асортимент має понад 60 різних перетяжок

Ціна від_виробника

Світлодіодні новорічні перетяжки

Світлодіодні новорічні перетяжки. Оригінальний та красивий варіант прикрасити пішохідні зони, або автомобільні дороги. Особливість вуличного оформлення під новий рік вимагає розміщення на світлодіодних перетяжках новорічних атрибутів: саней з санта клаусом, сніжинок, новорічних куль, різних новорічних мотивів, дзвіночків, зірок чи бурульок.

Світлодіодні новорічні перетяжки. Оригінальний та красивий варіант прикрасити пішохідні зони, або автомобільні дороги. 

Деякі проекти та приклади роботи

Светодиодная перетяжка Новогодняя П-04
Артикль: П - 04
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Светодиодная перетяжка Новогодняя П-49
Артикль: П-49
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Термін виготовлення: від 3 до 10 днів

Терміни залежать від кількості, та розмірів перетяжки.

Светодиодная перетяжка Новогодняя П-05
Артикль: П - 05
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Светодиодная перетяжка Новогодняя П-43
Артикль: П - 43
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Светодиодная перетяжка Новогодняя П-52 (1)
Артикль: П - 52
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

3 Кроки для отримання світлодіодної перетяжки

1.ІДЕЯ ➞ ЗАМОВЛЕННЯ

Ви захотіли прикрасити ваше місто? Звертайтесь до нас, наш каталог має більше 60 перетжок. Ми зробимо вам візуалізації найкращих варіантів. Усі варіанти можна реалізувати у різних кольорах.
Візуалізація перетяжок м.Тернопіль

2.ЗАМОВЛЕННЯ ➞ ВИРОБНИЦТВО

Після підтвердження замовлення та оплати ми приступаємо до виробництва перетяжок. Виробництво триває у найкоротший термін до 10 робочих днів. Головними варіантами освітлення йдуть перетяжки з дюралайту та неону.

Виробництво перетяжки для різних міст

3.ВИРОБНИЦТВО ➞ ПОСТАВКА

Після закінчення циклу виробництва ми цього ж дня занурюємо та відправляємо перетяжки власним транспортом. Завдяки цьому ми впевнені, що всі конструкції доїдуть у цілісності та безпеці.

Результат праці

Світлодіодні тематичні перетяжки

Світлодіодні перетяжки це казковий варіант щоб купити і прикрасити місто до особливих свят на кшталт Дня Незалежності, Дня Міста, Великодня або просто зробити своє місто, ділянку чи селище більш святковим. Кожна перетяжка має ступінь вологозахисту від IP 44 до IP 67.

Світлодіодні перетяжки це казковий варіант щоб купити і прикрасити місто до особливих свят на кшталт Дня Незалежності, Дня Міста, Великодня або просто зробити своє місто, ділянку чи селище більш святковим. Кожна перетяжка має ступінь вологозахисту від IP 44 до IP 67 залежить від світлодіодних елементів на перетяжці. Світлодіодні гірлянди, метеоритний дощ, мотиви чи нео-неон. Всі перетяжки йдуть на алюмінієвому каркасі, що збільшує строк служби, матеріал набагато легший за чорний метал, але для того, щоб його погнути і зіпсувати потрібно спеціальне обладнання.

Деякі проекти та приклади роботи

Светодиодная перетяжка Тематическая
Артикль: П - Пасха №1
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Перетяжка пасхальна
Артикль: П - Пасха №2
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Сроки изготовления: от 3 до 10 дней

Сроки зависят от количества и размеров перетяжки. 

Светодиодная перетяжка на день независимости
Артикль: П - ДН 1
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Перетяжка_на_День_Незалежності_
Артикль: П - ДН 2
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Светодиодная перетяжка Новогодняя П-57
Артикль: П - 43
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Перетяжки здебільшого це гарна ілюмінація над дорогою, але багато міст і прогресивні компанії вигадують оригінальні ідеї як прикрасити територію використовуючи перетяжки від компанії тм Ялинка Тернопіль.

Часто цими світлодіодними перетяжками прикрашають:

  • Головні автошляхи міста;
  • Вхід у ТРЦ, готель чи ресторан;
  • Алеї, пішохідні стежки та вузькі вулиці;
  • Головні об’єкти міста з великою кількістю людей (вокзали, театри, держбудинки);
  • Закриті житлові комплекси, світлодіодні прикраси для мешканців ЖК.

Перетяжки можуть стояти та світити хоч цілий рік, ми надаємо гарантії. Якщо вам потрібно буде замінити освітлення на інший колір через кілька років, це буде цілком реалізовано за прийнятну ціну та бюджет. Ми цінуємо кожного клієнта !

Уличная продукция

Уличные перетяжки под открытым небом из года в год, постоянно подвергаються температурным перепадам, воздействию осадков. Поэтому, чтобы внешний вид долгие годы оставался привлекательным, при изготовлении мы соблюдаем лучшие  технологии производства. 

Полный контроль качества

Наша компания, благодаря собственному производству, имеет возможность полностью контролировать качество изготавливаемых светодиодных перетяжек. Свой цех по металлообработке, покраске, гарантирует повышенную защиту от коррозии.

Лучшая цена на рынке

Не лишним будет отметить и то, что именно собственное производство позволяет компании удерживать на свою продукцию конкурентоспособные цены.

Индивидуальная работа с каждым клиентом

По желанию заказчика компания изготовит перетяжки по индивидуальным размерам. Рисунок исполнения или внутреннего заполнения гирляндами может быть различным, в зависимости от заказа.

Монтаж и установка

Специалисты нашей компании при необходимости произведут качественный монтаж или установку производимой продукции.

Оформити замовлення :

Меню