Світлодіодні консолі

Світлодіодні консолі на стовпи: сучасний і стильний варіант для покращення естетичного вигляду на вулицю та місто на багато років. Купівля світлодіодних консолей дуже спрощує прикраси міст і доріг. Консолі в порівнянні з вуличними перетяжками в 4-5 рази дешевші. Така ціна зберігається завдяки меншим розмірам. Це і перевага і недолік, адже завдяки низькій ціні консоль для вуличного світильника виглядає елегантно і акуратно, у свою чергу претяжки вызывают эффект помпезности и “большой красоты”. Консоли светодиодны разделяют на 2 типа новогодние и тематические, новогодние обычно устанавливают к рождественским праздникам, а тематические к празднованию  “Дня Города”, “Дня Независимости” или “Пасхе”

Ціна від_виробника

Світлодіодні новорічні консолі

Світлодіодні новорічні консолі. Бюджетний та красивий варіант прикраси вулиці та ліхтарів. Щоб підкреслити новорічну атмосферу на стовпах, ми встановлюємо фігури, сніжинок, новорічних куль, ялинок або інших орнаментів та візерунків. Ми пропонуємо понад 61 варіанти різних консолей. Щоб купити одну або декілька з них, заповніть форму замовлення до кінця або замовте зворотний дзвінок.

Деякі проекти та приклади роботи

Артикль: К-54

Артикль: К-12

Артикль: К-11

Артикль: К-04

Артикль: К-37

Артикль: К-60

ВСІ КОНСОЛІ ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Термін виготовлення: від 3 до 10 днів

Артикль: К-44

Артикль: К-36

Артикль: К-34

Артикль: К-19

Артикль: К-15

Артикль: К-35

Артикль: К-28

3 кроки для отримання консолі

Ви захотіли прикрасити ваше місто? Звертайтесь до нас, наш каталог має більше 60 різних консолей. Після покупки ми зробимо вам візуалізацію варіанту. Усі варіанти можна реалізувати у різних кольорах.

Візуалізація консолей м.Тернопіль

Після покупки ми зробимо вам візуалізацію варіанту. Усі варіанти можна реалізувати у різних кольорах. Виробництво йде в термін до 10 робочих днів. Головними варіантами освітлення йдуть консолі з дюралайтом.

Виробництво тематичної консолі

Після закінчення циклу виробництва ми цього ж дня п завантажуємо та відправляємо консолі власним транспортом. Завдяки цьому ми впевнені, що всі конструкції доїдуть у цілісності та безпеці.
Приклад виконаної консолі м.Очаків

Світлодіодні тематичні консолі

Світлодіодні консолі це проста відповідь, на питання як прикрасити місто до особливих свят, які святкують День Незалежності, День Міста, Великодня або просто зробити своє місто, ділянку чи селище більш святковим. Кожна консоль має ступінь вологозахисту від IP 44 до IP 67 залежить це від світлодіодних елементів на перетяжці. Усі консолі йдуть на алюмінієвому каркасі що збільшує строк служби, матеріал набагато легший і надійніший за чорний метал, але для того щоб його погнути та зіпсувати потрібно спеціальне обладнання!

Деякі проекти та приклади роботи

Светодиодная консоль К-ДН День Независимости (1)

Артикль: К – ДН 1

Светодиодная консоль К-ДН День Независимости 2

Артикль: К – ДН 2

Светодиодная консоль К-53

Артикль: К – Пасха

Светодиодная консоль К- День Луны

Артикль: К-03

Консолі здебільшого це гарна ілюмінація над дорогою або стежкою вулиці, але багато міст, а також прогресивні компанії вигадують оригінальні ідеї у використанні їх як новорічної прикраси.Часто цими світлодіодними консолями прикрашають:
  • Головні автомобільні дороги міста ;
  • Фасад будівель, ТРЦ, Ресторани чи державні будівлі ;
  • Алеї, пішохідні стежки та вузькі вулиці ;
  • Закриті житлові комплекси, світлодіодні прикраси для мешканців ЖК .
Перетяжки можуть стояти та світити хоч цілий рік, ми надаємо гарантії. Якщо вам потрібно буде замінити освітлення на інший колір через кілька років, це буде цілком реалізовано за прийнятну ціну та бюджет. Ми цінуємо кожного клієнта.

Вулична продукція

Вуличні консолі просто неба з року в рік, постійно піддаються температурним перепадам, впливу опадів. Тому, щоб зовнішній вигляд довгі роки залишався привабливим, при виготовленні ми дотримуємося кращих технологій виробництва.

Повний контроль якості

Наша компанія, завдяки власному виробництву, має можливість повністю контролювати якість світлодіодних консолей, що виготовляються. Свій цех з металообробки, фарбування гарантує підвищений захист від корозії.

Найкраща ціна на ринку

До речі, саме власне виробництво дозволяє компанії утримувати на свою продукцію конкурентоспроможні ціни.

Індивідуальна робота з кожним клієнтом

За бажанням замовника компанія виготовить консолі за індивідуальними розмірами. Малюнок виконання або внутрішнього заповнення гірляндами може бути різним, залежно від замовлення.

Монтаж та встановлення

Фахівці нашої компанії за необхідності зроблять якісний монтаж або встановлення виробленої продукції.

Оформити замовлення :

Меню