Новорічні фігури з акрилу

Відмінні риси вуличних акрилових фігур – гіпоалергенність, тривала стійкість кольору (яскравість) і непроникність утворюється плівки для повітря (вона не відшаровується). Акрилова фігура «Дід Мороз» – ідеальний варіант тематичної декорації. Компанія, тм Ялинка Тернопіль, виробляє різні акрилові фігури.

Ми пропонуємо :

Завдяки багаторічному досвіду наші фахівці вміють втілювати (а головне – робити довговічними) персонажів для будь-яких урочистостей. ъ
Серед зимових героїв є:

Акрилова фігура «Дід Мороз»

Акрилова фігура «Снігурочка»

Фігура з акрилу «Святий Миколай»

Акрилова фігура «Сніговик»

Акрилова фігура «Лось»

Акриловые фигуры «олени + сани »

 
У новорічне свято бородатий прибулець з Півночі і його чарівна помічниця виконують головні ролі. З цієї причини акрилова фігура Снігуроньки виставляється збоку від Діда Мороза. Сніговик – акрилова фігура істоти, що втілює собою вдалий (сніговий) сезон, завжди неподалік ялинки. Особой популярностью пользуется Акриловая фигура «Олень». Дело в том, что это животное – «доставщик» Деда Мороза к месту празднования. Вважається, що саме цих копитних старий запрягає в свої сани. Олені у жителів півночі (Європи та Азії) користуються пошаною. Не тільки християни зробили їх однією з центральної фігур релігійних традицій. Справа в тому, що акрил витримує майже всі можливі атмосферні і побутові неприємності.

Чому люди вибирають нас :

До декораціям різдвяного свята, що проходить на вулиці, є додаткові вимоги, ми виготовляємо кожну фігуру за принципом «ми робимо робимо тільки добре або дуже добре» 

Якісні матеріали

По-перше, наш шиканий різдвяний вертеп витримує будь-який мороз, вологу і вітер. Як матеріал художники експлуатують міцний кольоровий акрил (всі потрібні відтінки)

Контроль виробництва

Контроль виробництва - це постійна перевірка відповідності якісних показників акрилових фігур встановленим стандартам виробництва, а також календарне планування виробництва, і гарантія виконання термінів

Власна безкоштовна доставка

При замовленні будь-якої акрилової фігури на суму від 50 000 грн компанія тм Ялинка Тернопіль використовуючи свій транспорт доставить вам фігури в будь-яке місто України абсолютно безкоштовно.

Ціна від_виробника

Оформити замовлення :

 

Продукція, про яку йде мова, не просто «промениста», вона антивандальна. Тому рішення купити акрилові фігури забезпечить «вічну» радість дітям. Особливий архітектурно-просторовий вигляд запам’ятається сусідам і гостям міста на десятиліття. Творчими працівниками міні-підприємства були виконані сотні замовленнь. Більшість із шедеврів все ще радують своїх власників.

Меню