Міські фотозони

Міські фотозони, я люблю своє місто, фотозона з назвою міста до Нового року та різні фотозони для міста на різні свята: день святого Валентина, або 8 березня.

Варіанти фотозон для міста

Дуже багато міст України вже встановили нові фотозони нашого виробництва. Ми надаємо найкращі варіанти для міста. Також такі тематичні фотозони цікавлять величезні торгові центри.

Фотозона «З назвою міста» акрилова

Фотозона «Я люблю місто»

Фотозона «З назвою міста» світлодіодна

Фотозона «2022»
з аркою

Фотозона «2020»

Фотозона «2020»
з тунелем

Фотозона «Зоряне небо срібне»

Фотозона «Зоряне небо золоте»

Фотозона «Зоряне небо з кулями»

Ексклюзивний варіант для міста фотозона
Санта Клаус з ялинками

Чому люди обирають нас :

До декорацій різдвяної урочистості, що проходить на вулиці, є додаткові вимоги, ми виготовляємо кожну міську фотозону за принципом «ми робимо тільки добре або дуже добре» 

Якісні матеріали

По-перше, наші міські фотозони зобов'язані витримувати будь-який мороз, вологу та вітер. Як матеріал художники експлуатують металевий нержавіючий каркас обтягнутий вуличною гірляндою або акрил (всі необхідні відтінки)

Контроль виробництва

Контроль виробництва – це постійна перевірка відповідності якісних показників великих міських фотозон встановленим стандартам виробництва, а також календарне планування виробництва та гарантія виконання термінів

Власна безкоштовна доставка

При замовленні міських фотозон на суму від 50 000 грн. або іншої продукції компанії тм Ялинка Тернопіль. Компанія використовуючи свій транспорт, доставить вам фотозони в будь-яке місто України абсолютно безкоштовно.

Оформити замовлення :

Щоб купити міську фотозону – достатньо заповнити форму нижче до кінця, написати в повідомленні, що вам потрібно або натиснути на кнопку передзвоніть мені і замовити зворотній дзвінок
Меню