Арка світлодіодна

Світлодіодна арка, відмінний варіант прикрасити вулицю до нового року і Різдва. Вуличні арки повністю захищені від вологи, низьких темпаратури і прямих сонячних променів. У нас є безліч варіантів і проєктів які вже реалізовані а також, безліч макетів різний арок з підсвічуванням..

Реалізовані проєкти вуличних арок

Всі арки ми виробляємо самі. Нижче надані деякі проєкти які ми виготовили і встановили, ми завжди відповідаємо за нашу якість. Всі реалізовані арки доступні для замовлення оформляйте в формі нижче для замовлення. Наша ціна найкраща на ринку по співвідношенню ціна-якість. 

Арка «Ялинкова Іграшка»
Арка «Різдвяна»
Арка «Світлодіодні коробки»
Арка «Зірка»
Арка «Звичайна з написом міста»
Арка «Тунель зоряне небо»
Арка «Тунель»‎
Арка «Абстрактна»
Арка «Діамант»

Чому люди вибирають нас:

До декораціям різдвяного свята, що проходить на вулиці, є додаткові вимоги, ми виготовляємо кожну арку за принципом «ми робимо робимо тільки добре або дуже добре»

Якісні матеріали

По-перше, наші світлодіодні арки зобов'язані витримує будь-який мороз, вологу і вітер. Як матеріал художники експлуатують металевий нержавіючий каркас обтягнутий вуличної гірляндою (всі потрібні відтінки)

Контроль виробництва

Контроль виробництва - це постійна перевірка відповідності якісних показників великих арок встановленим стандартам виробництва, а також календарне планування виробництва, і гарантія виконання термінів

Власна безкоштовна доставка

При замовленні арок на суму від 50 000 грн або іншої продукції компанії тм Ялинка Тернопіль. Компанія використовуючи свій транспорт доставить вам арки в будь-яке місто України абсолютно безкоштовно.

Проєкти вуличних світлодіодних арок

У проєктах представлені арки які ми можемо виготовити, ці проєкти будуть реалізовані в найкоротші терміни. І з вашими побажаннями, кольори та комбінації кольорів гірлянд, або контуру можуть відрізнятися. Найпопулярніші варіанти: Холодний білий (Срібло) Теплий білий (Золото), Жовтий, Синій, Мультікольоровий і інші ……   

ТМ - 183
ТМ - 185
ТМ - 191
ТМ - 008
ТМ - 013
ТМ - 190
ТМ - 176
ТМ - 181
ТМ - 190

Оформити замовлення :

Щоб купити вуличну арку – достатньо заповнити форму нижче до кінця, Написати в повідомленні що вам потрібно або натиснути на кнопку передзвони мені і замовити зворотний дзвонок.

Оформити замовлення :

Меню