Світлодіодні фігури
дизайнерські

З кожним роком стає все популярнішою ідея прикрасити вулицю світлодіодними фігурами. Їх застосовують у дизайнерському оформленні офісів, кафе, барів, ресторанів та готелів. Світлодіодні фігури з алюмінію є сучасним рішенням і бувають різних форм та кольорів. З їхньою допомогою можна реалізувати оригінальні дизайнерські ідеї: поставити сніговиків, фей, або казкових оленів можливо з компанією ТМ Ялинка Тернопіль. Ціна на такі прикраси завжди промовляється індивідуально.

Ціна від_виробника

Колекція світлодіодних фігур «Патріотичні»

4.7/5

Дана колекція надає можливість, купити та прикрасити вулицю до патріотичних свят, або до свят що пов’язані з вашим містом. Велика фігура «Тризуб», «Козак і Козачка» або «Герб Міста» створять чудове враження про владу, і відчуття, що місту не все одно на національні свята.

Світлодіодна Фігура «Козак та Козачка»

Артикул : H-2

Світлодіодна Фігура «Тризуб»

Артикул : HТ-Тризуб

Світлодіодна Фігура «Герб Міста»

Артикул : HГ-Герб

Колекція світлодіодних фігур
«Леді і Джентельмен»

4.5/5

Основу дизайнерських світлодіодних фігур становить колекція Леді та Джентельмен, яка позитивно впливає на атмосферу і популяризовує інтелегентне суспільство. З манерами та повагою. Для освітлення використовується світлодіодний дюралайт та вуличні гірлянди. Вони можуть спокійно протистояти агресивному середовищу, з низькими темпаратурами та сильним снігом із вітром.

Артикул : H-01

Артикул : H-01

Артикул : H-01

Світлодіодна композиція «Метелик та квітка»

4.7/5

Світлодіодна фігура метелик, найкраще рішення для прикраси парків, та алей з безліччю кольорів. Адже Метелики завжди у людей асоціювалися, з квітами та весною. Такі фігури, стоять цілий рік і завжди чудово виглядають. Підвищений рівень вологозахисту, а також гарантія на вітро та снігостійкість. Продовжує строк служби цих фігур. Ми пропонуємо 3 варіанти розміру. Висота 1,5м/1,8м/2,4м

Артикул : H-11,H-12

Фото світлодіодних фігур «Метелик» у виробництві

Чому люди вибирають нас :

Для декорацій і різдвяної урочистості, що проходить на вулиці, є додаткові вимоги, ми виготовляємо кожну фігуру
за принципом «ми робимо тільки добре або дуже добре»

Якісні матеріали

По-перше, наш шукані фігури повинні витримувати будь-який мороз, вологу і вітер. Як матеріал фахівці експлуатують міцний алюмінієвий прут і вуличні гірлянди (всі необхідні кольори)

Контроль виробництва

Контроль виробництва – це постійна перевірка відповідності якісних показників світлодіодних фігур встановленим стандартам виробництва, а також календарне планування виробництва та гарантія виконання термінів.

Власна безкоштовна доставка

При замовленні будь-яких світлодіодних фігур на суму від 100 000 грн компанія тм Ялинка Тернопіль використовуючи свій транспорт, доставить вам фігури в будь-яке місто України абсолютно безкоштовно.

Світлодіодні Фігури «Феї» та «Парасолька»

4.4/5
Феї – це хіт світлодіодних фігур, вони красиво прикрасять будь-яке місто в Україні, і доповнять територію навколо ялинки справжньою магією. Парасолька це дизайнерське рішення освітлення вулиці. Такі парасольки можна замовити у кількості від 6-10шт і вивішати над пішохідною зоною, створивши казковий ефект, захисту від темних сил.
Світлодіодна фігура парасолька

Артикул : H-7,H-8

Артикул : H-9

Дизайнерська світлодіодна фігура «Ялинка»

5/5

Якщо у вас виникло бажання не ставити ялинку на новий рік, ні штучну, ні навіть живу, ми можемо запропонувати цікаві світлодіодні дизайнерські рішення, кожен варіант прикрашений дюралайтом чи неоном. Вуличними гірляндами, що стоять на міцному металевому каркасі, і приємно дивують мешканців та гостей міста, на вулиці.

Светодиодная фигура Елка №1

Артикул : H-05

Артикул : H-06

Реакція людей на світлодіодну фігуру «Ялинка»

Колекція світлодіодних фігур «Музикальні»

5/5

Якщо у вашому місті жив чи творив якийсь видатний музикант ми можем запропонувати вам нашу колекцію ярких музикальних інструментів. Також такі інструменти можна установити в парки імені великих музикантів. Або для проведення музичних фестивалів.

Перевага нашої продукції:

Фігури постійно знаходяться просто неба з року в рік, постійно піддаючись температурним перепадам, впливу опадів. Тому, щоб зовнішній вигляд довгі роки залишався привабливим, при виготовленні ми дотримуємося кращих технологій виробництва.

Наша компанія, завдяки власному виробництву, має можливість повністю контролювати якість фігур, що виготовляються. Свій цех з металообробки, фарбування, у тому числі і порошкового фарбування з дотриманням технологій та сушінням, гарантує підвищений захист від корозії.

До речі, саме власне виробництво дозволяє компанії утримувати на свою продукцію конкурентоспроможні ціни.

За бажанням замовника компанія виготовить світлодіодні вуличні фігури за індивідуальними розмірами. Малюнок виконання або світлодіодний напис можливий з виготовленням під ключ та може бути різним.

Фахівці нашої компанії за необхідності здійснять якісний монтаж або встановлення виробленої продукції.

Оформити замовлення

Вся наша світлова продукція відповідає нормам міжнародних стандартів. Вона адаптована до непростого клімату України. У будь-якому виконанні така вулична фігура виглядає об’ємно, святково, стильно та яскраво. Вона зберігає працездатність при -40 ° C і радує невигадливим дизайном. На ваше прохання ми підберемо світлодіоди під архітектуру конкретного об’єкта, запропонуємо однобарвні та різнокольорові вогні. Звертайтесь!

Меню