Світлодіодні сніговики

Світлодіодні сніговики, найпопулярніший варіант прикрасити місто до нового року. У нас є кілька варіантів комплектів сніговиків. Сніговики винятково пропонуються комплектом по 4 штуки, з музичними інструментами. Сніговики дуже часто використовують для прикраси площ або алей.

Комплект світлодіодних сніговиків

Комплект світлодіодних сніговиків, це 4 сніговики світлодіодних вуличних з музичними інструментами, з головними уборами, кожен інструмент може бути реалізований у будь-якому кольорі. Набір інструментів може бути будь-який на вашу думку. Саксофон, труба, гітара, флейта, скрипка та багато інших інструментів.

Сніговики з інструментами також використовують для додаткової прикраси. Як, наприклад, на фото справа, для того щоб закінчити ідею до світлодіодної фігури святого Миколая, комплект сніговиків. Також сніговики можна використовувати як додаткове прикраси по одному або парі до ялинки або просто біля алеї в парку.

Чому люди вибирають нас:

До декорацій різдвяної урочистості, що проходить на вулиці, є додаткові вимоги, ми виготовляємо кожен сніговик за принципом   «Ми робимо тільки добре або дуже добре» 

Якісні матеріали

По-перше, наші світлодіодні сніговики зобов'язані витримувати будь-який мороз, вологу та вітер. Як матеріал ми використовуємо каркас з нержавіючого металу. А потім обмотуємо гірляндою

Контроль виробництва

Контроль виробництва – це постійна перевірка відповідності якісних показників світлодіодних сніговиків встановленим стандартам виробництва та календарне планування виробництва.

Власна доставка

При замовленні будь-якого комплекту світлодіодних сніговиків компанії ТМ Ялинка Тернопіль, використовуючи свій транспорт, доставить вам фігури в будь-яке місто України абсолютно безкоштовно.

Оформити замовлення :

Меню