Світлодіодний фонтан

Світлодіодний фонтан – справжня родзинка новорічного настрою. Це незвичайне рішення для відповіді на питання “Як прикрасити місто?” Ми виробляємо фонтани для дачі, басейну та вулиці. Такі фонтани ми робимо виключно за власними кресленнями та повністю підлаштовуємось під наших клієнтів. У 2021 році ми яскраво прикрасили кілька міст і тут ви можете вибрати фонтан собі, купити фонтан з безкоштовною доставкою та побачити як виглядатиме фонтан у живу та реакцію мешканців.

Світлодіодний фонтан – справжня родзинка новорічного настрою. Це незвичайне рішення для відповіді на питання “Як прикрасити місто?” Ми виробляємо фонтани для дачі, басейну та вулиці. 

Ціна від_виробника

Деякі проекти та приклади роботи

Тут ми пропонуємо поглянути на проекти світлодіодних фонтанів для вашого міста, і останні реалізовані проекти в 2021-2022 році. На кожну конструкцію ми надаємо гарантію. Ви можете бути спокійні, що якщо щось трапиться з гірляндами або метал почне покриватися іржею, ви можете зателефонувати нам, ми приїдемо і все виправимо. Незалежно від вашого розташування.

Тут ми пропонуємо поглянути на проекти світлодіодних фонтанів для вашого міста, і останні реалізовані проекти в 2021-2022 році. На кожну конструкцію ми надаємо гарантію.

ТМ-194

* Висота – 4,5 метрів

ТМ-197

* Висота – 3 метри

ТМ-210

* Висота – 3,5 метрів

ТМ-218

* Висота – 3 метри

* – Це рекомендований розмір фонтану, якщо вам потрібен інший розмір. Зателефонуйте нам і ми вас проконсультуємо.

Сроки изготовления: от 3 до 10 дней

Сроки зависят от размеров фонтана. 

Хто у нас купив світлодіодний фонтан?

Наші найкращі клієнти ⇩

на 2021 рік

Умань логотип

Наші найкращі клієнти ➔

на 2021 рік

Реакція та фотографії людей

3 кроки для отримання світлодіодного фонтану

1.ІДЕЯ ➞ ЗАМОВЛЕННЯ

Ви захотіли прикрасити ваше місто ? Звертайтесь до нас, наш каталог має більше 30 фонтанів. Ми зробимо вам візуалізації найкращих варіантів. Усі варіанти можна реалізувати у різних кольорах: білий, червоний, блакитний, золотий чи зелений

Візуалізація світлодіодного фонтану

2.ЗАМОВЛЕННЯ ➞ ВИРОБНИЦТВО

Після підтвердження замовлення та оплати ми приступаємо до виробництва фонтанів. Виробництво йде в найкоротший термін до 10 робочих днів. Головними варіантами освітлення йдуть фонтани з дюралайту та неону. Обтягнуті вуличними гірляндами.

Виробництво фонтану для міста

3.ВИРОБНИЦТВО ➞ ПОСТАВКА

Після закінчення циклу виробництва ми цього ж дня занурюємо та відправляємо фонтани власним транспортом. Завдяки цьому ми впевнені, що всі конструкції доїдуть у цілісності та безпеці.

Результат работы 

Світлодіодні фонтани здебільшого це гарна ілюмінація, але багато міст і прогресивні компанії вигадують оригінальні ідеї в прикрасі.

Часто цими світлодіодними фонтанами прикрашають:

  • Головні вулиці міста;
  • Вхід у ТРЦ, готель чи ресторан;
  • Алеї, пішохідні стежки та вузькі вулиці;
  • Головні об’єкти міста з великою кількістю людей (вокзали, театри, держ будівлі) ;
  • Закриті житлові комплекси, світлодіодні прикраси для мешканців ЖК.

Фонтани можуть стояти та світити хоч цілий рік, ми надаємо гарантії. Якщо вам потрібно буде замінити освітлення на інший колір через кілька років, це буде цілком реалізовано за прийнятну ціну та бюджет. Ми цінуємо кожного клієнта.

Вулична продукція

Вуличні світлодіодні фонтани просто неба з року в рік, постійно піддаються температурним перепадам, впливу опадів. Тому, щоб зовнішній вигляд довгі роки залишався привабливим, при виготовленні ми дотримуємося кращих технологій виробництва.

Повний контроль якості

Наша компанія, завдяки власному виробництву, має можливість повністю контролювати якість світлодіодних фонтанів, що виготовляються. Свій цех з металообробки, фарбування гарантує підвищений захист від корозії.

Найкраща ціна на ринку

Не зайвим буде відзначити і те, що саме власне виробництво дозволяє компанії утримувати свою продукцію конкурентоспроможні ціни.

Індивідуальна робота з кожним клієнтом

За бажанням замовника компанія виготовить фонтани за індивідуальними розмірами. Малюнок виконання або внутрішнього заповнення гірляндами може бути різним, залежно від замовлення.

Монтаж та встановлення

Фахівці нашої компанії за необхідності зроблять якісний монтаж або встановлення виробленої продукції.

Оформити замовлення :

Меню