Ялинки Тернополя і області

м.Тернопіль

Ялинки ілюмінація, панно, консолі, перетяжки. Дуже багато різної новорічної атрибутики купило місто Тернопіль. ТМ Ялинка Тернопіль головний постачальник тут ілюмінації, ялинок і новорічного настрою. Ви особисто можете переконатися в якості продукції відвідавши Тернопіль.

Перетяжка в місті Тернопіль над дорогою

19м , Хвоя-Ялинка, м.Тернопіль

м.Збараж

м.Гусятин

Головна різдвяна ялинка в місті Гусятин Тернопільської області створена спеціалістами компанії ТМ Ялинка

Особливістю замовлення було те, що ялинка була без гірлянд на прохання замовників та головними прикрасами були іграшки.

Створена конструкція забезпечила зовнішній вигляд живої ялинки, штучна хвоя-сосна, вже багато років прикрашає площу міста Гусятин.

Конструкція підтвердила свою надійність, і опісля багатьох років, конструкція пережила сильні морози, 6 бальних вітри і нічого не постраждало.

Іграшки на ялинку а саме: іграшки з штучної шкіри та пінопластавові іграшки, а також новорічні кулі. Також антивандальне оградження світлодіодної макушки є виготовленими ТМ Ялинка Тернопіль.

12м , Хвоя-Сосна, м.Гусятин

м.Підволочиськ

Новорічна ялинка в місті Підволочиськ була зроблена дуже давно, стобвур ялинки стоїть більше 8 років без проблем. Місцева влада використовує кожен рік цю ялинку.

Особливість замовлння була в тому, що використовують усі прикраси для ялинки,  різноманітні іграшки одночасно: іграшки з тканини, кулі, іграшки з пенопласту.

Для цієї елки використовують стовбурову конструкцію, підкріплену бетонними блоками зменшення. І в окрузі якої стоїть антивандальне оградження.

Конструкція підтвердила свою надійність, багато років, конструкція пережила силісні морози, 6 бальних вітрів і нічого не постраждало.

16м , Хвоя-Ялинка, м.Підволочиськ

с.Нове Село

8м , Хвоя-Ялинка, с.Нове Село

Бізнес сектор

8м, Хвоя-Ялинка, м.Тернопіль
Автохолдинг Хюндай

4м, Хвоя-Ялинка, м.Тернопіль
ТРЦ АТРІУМ

7м, Хвоя-Ялинка, м.Тернопіль

Меню