Жива або Штучна ялинка?

Різдво все ближче і ближче, багато хто вже замислюються про прикраси, щоб зробити гостинну атмосферу і занурити його в різдвяний настрій.

Крім вибору розміру, багато хто задається питанням: яку купити? Штучну ялинку або справжню?

Любителі природи завжди віддавали перевагу справжньому варіанту хоча вони ігнорують той факт що щороку завдяки цьому відбувається масова вирубка лісів. Інші, з іншого боку, вважають кращі штучні, тому що з роками вони стали більш реалістичними з використанням якісних матеріалів, а також тому, що їх можна використовувати кілька років поспіль зі значною економією коштів і великою повагою до навколишнього середовища.

 

З цієї причини, перш ніж вибирати модель, краще проаналізувати сильні і слабкі сторони обох типів. Давайте разом розберемося в найважливіших особливостях, щоб вибрати ялинку, яка відповідає нашим потребам!

Штучна ялинка

В останні роки цей вид дерева все більше і більше поширюється. Але, як і природний, у нього є свої позитивні і негативні сторони.

Переваги :
 • Надійність

Елка искуственная

Міцність – одна з головних характеристик цієї моделі. Це фундаментальний момент, якщо ми особливо стурбовані навколишнім середовищем. Дерево, насправді, можна використовувати кілька років поспіль, чого не можна сказати про сьогодення. Якщо їх не пересадити в потрібне місце і в потрібний час, вони можуть померти, і тому ви будете змушені викинути їх. Штучну і якісну модель також можна використовувати повторно 10-15 років поспіль.

 • Типологія

Ще одна перевага штучного дерева – можливість підібрати модель відповідно до потреб вашого простору. Інтер’єрні ялинки підійдуть, якщо потрібна для кімнати, ресторану, або ТЦ, а стовбурові або каркасні для вуличних площ або площі перед входом. Крім того, ви можете вибрати колір: від класичного зеленого до злегка засніжених гілок або блакитного для тих, хто любить сучасний стиль.

 • Якість і практичність

В даний час матеріали, з яких побудовані такі дерева, дійсно відмінної якості. Якщо раніше різниця була очевидна, то сьогодні багато штучні дерева виглядають справжніми.

Ще одна особливість у тому, що вони надзвичайно практичні. Справжні важко перевозити, а штучні – легкі в установці і разоборке, їх легко покласти назад в коробку, щоб використовувати в наступному році.

 • Вартість

Що стосується витрат, то особливої різниці між штучним і натуральним немає. Мова змінюється, коли справа стосується тривалості. У той час як витрати першого можна окупити з роками, реальні – немає. Зазвичай середня тривалість становить один рік, і кожен раз доводиться купувати нову.

 • Обслуговування і безпека

При цьому обслуговування практично відсутня, штучна модель, на відміну від справжньої, не втрачає голок, які можна знайти по всій площі.

Штучне дерево робиться з вогнестійкого матеріалу, тому немає ризику загоряння, на відміну від того, що може трапитися з справжнім деревом в разі короткого замикання.

Недостатки:

Для любителів Різдва і різдвяної атмосфери штучне дерево, навіть якщо воно добре зроблено, ніколи не зможе поширити типовий аромат справжньої сосни.

Крім того, якість ялинки має значення. Краще купувати сертифікований і нетоксичний продукт, щоб уникнути ризику для здоров’я.

Справжня ялинка

Більш класичне рішення з роками було замінено штучним. Для деяких він як і раніше залишається незамінним. Подивимося на особливості.

Переваги:

Різдво – одне з найчарівніших пір року, будинок наповнений вогнями і фарбами, а також неповторним запахом лісу, (потрібне підкреслити що запах буде чути тільки всередині приміщення), який може поширювати тільки справжнє дерево.

 • Дерево можна легко утилізувати, тому що він повністю біорозкладністю. У будь-якому випадку краще звернутися в компетентні органи, щоб повністю дотримуватися процедури.
 • Справжні дерева, як і рослини, корисні для навколишнього середовища. Вони здатні поглинати токсини, присутні в повітрі. Крім того, запах лісу розслабляє нервову систему, знімаючи стрес.

Недостатки:

 • Дерево зустрічається в природі в дуже холодних умовах, і коли воно входить в приміщення з більш високими температурами (для приміщення), воно може отримати шок. В цьому випадку краще дати йому кілька днів, щоб він акліматизувався і адаптувався до нового середовища. Ідеальне місце для будинку – це поруч з джерелами світла, далеко від джерел тепла або вентильованих приміщень.

 • Що стосується прикрас така ялинка дуже вибаглива, краще не вибирати дуже важкі, тому що гілки ламаються.
 • Жива ялинка має тенденцію втрачати голки.
 • На відміну від штучного, він цілком природний, тому ризик загоряння дуже високий. Коротке замикання ламп або залишення свічки без нагляду може призвести до пожежі.
Меню