Купити новорічну ялинку штучну

Штучна ялинка зеленого кольору призначена для установки на вулиці в якості святкового оформлення новорічних свят. Ялинка це збірно-розбірна конструкція, яка складається з збірно-розбірний основи – «хрестовини», збірно-розбірного каркаса – «стволи», гілок штучної литої хвої.

Стовбур виготовлений з металевих сталевих труб різного діаметру і довжини. За рахунок різного діаметру труби вставляються один в одного і фіксуються стопорними болтами. Горизонтальні гілки стовбура (до п’ятнадцятого ярусу включно) виконані з посадочними гніздами (трубки діаметром 10 або 15мм) призначеними для кріплення гілок литої штучної хвої.

Основа (хрестовина) складається з центральної частини у вигляді сталевої труби – «ракети», в яку вставляється стовбур, і металевих «лап» в кількості п’яти штук. Кожна «лапа» є збірної з двох ферм, виготовлених із сталевого куточка. «Лапи» кріпляться до «ракети» за допомогою болтів.

ПРАВИЛА ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ЯЛИНКИ
Гілки з штучною хвоєю транспортуються в картонних 4-х, 5-ти шарових ящиках. Конструктивні елементи каркаса транспортуються упакованими.
У міжсезонний період штучну ялинку рекомендується зберігати в критому провітрюваному приміщенні, без потрапляння прямих сонячних променів.

ОХОРОНА ПРАЦІ І ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ.
Роботи з монтажу ялинки проводяться відповідно до «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті» затверджених 27.03.2007 року наказом № 62 Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4 червня 2007 за N 573 / 13840).

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ ШТУЧНОЇ ЯЛИНКИ.
Збір ялинки проводиться за такими етапами:

1. Зібрати двійні «лапи» основи (за нумерацією 1-1, 2-2, 3-3, 4-4, 5-5).
2. Прикріпити їх до основи, на основі також стоять номери швидкого збору ялинки.
3. На кожну «лапу» кладеться баласт (як правило залізобетонні блоки). Для надійної фіксації баласту в комплект входять по дві шт. перемичок на кожну «лапу».
4. В основу вставляється стовбур меншого діаметру, за допомогою фіксаторів ствол закріплюється.
5. Після установки стовбура кріпиться «розкосі № 1», який складається з декількох елементів, які вставляються один в одного і прикріплюються за допомогою стяжок до стовбура.
6. Через проміжні кріплення пропускається трос, який з одного боку кріпиться до верхівки, інший до «лапи» хрестовини.
7. Після складання металевої конструкції встановлюються гілки.
8. Гілки розрихлюються на землі, після чого встановлюються на ялинку за схемою складання. Збірка ялинки по гілках проводиться зверху вниз, за ​​ярусами згідно схеми.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Технічне обслуговування проводиться щорічно перед початком монтажу. При цьому візуально перевіряються якість зварних швів і зношеність з’єднань болт-гайка. У разі виявлення проблем отримати консультацію по їх усуненню у фахівців ТМ Ялинка.

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
Комплект поставки визначається специфікацією до договору.

ГАРАНТІЯ.
Торгова Марка «Ялинка» гарантує 6 місяців експлуатації штучної ялинки, за умови її монтажу фахівцями підприємства або проведення шеф-монтажу.

Меню