3D освітлення для ялинок

3D Освітлення на ялинку – це новинка в новорічному оформленні. Адже ілюмінація, яка буде світитись на ялинці має можливість засвічувати кожен діод окремо та в загальному отримати бажане зображення чи надпису, чи градієнтів різних кольорів, які будуть переливатись один в інший. Дане освітлення на ялинку – є новим стилем в оформленні та прикрашенні ялинки, тому воно вдосконалюється з кожним днем та доповнюється новими, цівими програмами освітлення. Ялинка недорого може коштувати, але з 3D освітленням ялинка засяє. 

3D Освітлення на ялинку – і нехай ваша ялинка засяє по-новому.

3D Освітлення на ялинку – інноваційна новорічна ілюмінація

Свята без різдвяних вогнів? Це немислимо! Струни різнокольорових вогнів є постійним елементом різдвяної традиції. І дуже добре – завдяки їм свята стають ще більш радісними і барвистими. У пропозиції ТМ Ялинка ви знайдете світлодіодну ялинкову підсвітку у вигляді класичних кольорових світильників, які можуть легко прикрасити ялинку у дворі перед приватним будинком, на міській площі, в парках, перед торговими центрами України. Альтернативою кольоровому ланцюжку є білі комплекти. Вони дають холодне або тепле світло і в обох випадках виглядають дуже стильно. Подібна новорічна ілюмінація ідеально відповідає сніжному пейзажу. Ми також пропонуємо надзвичайно ефективні світлодіодні світлові моделі, якими можна прикрасити не тільки ялинку, але і вітрину, вікно будинку, фасад або балкон. Пропозиція доповнюється світлодіодними шнурами і бурульками, які знайдуть безліч застосувань під час різдвяного сезону.

Чому варто купити новорічну ілюмінацію у нас?

  1. Усі запропоновані нами світильники виконані за світлодіодною технологією, тому для обробки буде споживатися невелика кількість електроенергії.

  2. Світлодіодне освітлення також дуже міцне, не загоряється, може використовуватися з великою інтенсивністю.

  3. Ви мрієте про унікальне освітлення будинку, ресторану або навіть цілої міської площі? У нашій пропозиції ви знайдете все необхідне – як внутрішню, так і зовнішню ялинкову світлодіодну підсвітку. Енергозберігаючі, безпечні у використанні і естетично привабливі світлові прикраси дозволять вам відчути неповторну атмосферу Різдва.

  4. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні. На сайті ви знайдете фото вже готових продуктів.

Робіть ставку на LED ялинкові гірлянди, щоб радувати око легкими прикрасами протягом усього свята.

Новинка в світі ялинкового освітлення

3D Освітлення на ялинку – це новинка в новорічному оформленні. Ілюмінація, яка буде світитися на ялинці, має можливість запалювати кожен діод окремо і в цілому отримати бажану картинку, або напис або градієнт різних кольорів, які будуть переливатися один в інший і т.д. Дане освітлення на ялинку є новим стилем в оформленні та оздобленні ялинки, тому воно вдосконалюється з кожним днем ​​і доповнюється новими, цікавими програмами освітлення.

3D Освітлення на ялинку – і нехай ваша ялинка засяє по-новому.

наші Контакти

+38(098) 376-68-38

+38(098) 103-41-12

vip-yalunka@ukr.net

vip ялинка

+38(0352) 52-58-84

elkaua.com@gmail.com

Close Menu