Новорічне оформлення вулиць

Оформлення вулиць у багатьох тонах, виконане у формах різних об’єктів- ось, що додає справжньої новорічної атмосфери та переносить нас у казку. Оформлення вулиць теж потребує особливого підходу, адже саме правильне оформлення вулиць принесе позитивні відгуки від мешканців міста та гостей. Оформлення вулиць особливо в новорічний період набуває неабиякого значення. Всі хочуть зробити цю подію незабутньою. Тому наші спеціалісти розробляють оформлення вулиць індивідуально, враховуючи гармонійність поєднання нашого освітлення з освітленням крамниць, та будинків.

Актуальне і незвичайне оформлення вулиці на Новий рік

Новорічне оформлення вулиці – це, перш за все, всілякі світлові рішення. Серед різних конструкцій, зроблених з світлодіодів, популярністю в містах України користуються ті, які прикрашають ліхтарі, величезні наземні 3D-конструкції і висотні конструкції.

Безсумнівно, світлодіодні світильники стали невід’ємним елементом організації міського простору в передноворічний період. Однак кожен ринок, будівля, територія біля торгового центру виглядає по-різному, тому що серед легких прикрас ми можемо знайти безліч дизайнів, які відповідають нашим ідеям і ідеям оформлення святкового простору.

Оформлення вулиці на Новий рік – варіації пропозицій

Освітлення вулиці, в залежності від простору, розміру, є в багатьох колірних варіантах, дизайнах і розмірах. Від найменших, розміром від 60 см, які можуть бути тільки ніжним новорічним акцентом, до великих воріт і різдвяних написів довжиною до 6 метрів.

Написи «Щасливого Різдва», «З Новим роком», цифри року – це традиційна, але своєчасна і точна пропозиція для оформлення фасадів будівель: готелів, ресторанів і торгових центрів. Цей тип освітлення також буде прекрасно представлений як елемент різдвяної ілюмінації, яка прикрашає ринок або громадські будівлі.

Оригінальне новорічне оформлення міста

Дуже цікавою пропозицією також є відмінні 3D-підсвічування і фігури. Одне можна сказати напевно, що цей вид прикраси буде домінувати в святковому пейзажі і, безумовно, викличе інтерес у перехожих. 3D світлові прикраси можуть являти собою традиційні різдвяні ялинки, ангелів, що грають на ангельських трубах, або бути прикрасою, наприклад, фонтанів, які закриті протягом зимового сезону.

Серед тривимірного світлового освітлення знайдуться також елементи, які будуть надзвичайно привабливі для дітей. Їх інтерес приверне світлодіодна куля або милий сніговик.

Ідеальне освітлення у вигляді тривимірних воріт стане відмінним елементом різдвяного декору. Завдяки подібній прикрасі вхід в парк, ресторан або готель буде більш привабливим.

Пропозиція від ТМ Ялинка

На нашому сайті клієнти легко підберуть різноманітні вуличні святкові прикраси. Вся ілюмінація призначена для використання при складних погодних умовах, відрізняється безпекою, міцністю і довговічністю. Товари також можна використовувати, якщо потрібне новорічне оформлення двору в приватному будинку.

наші Контакти

+38(098) 376-68-38

+38(098) 103-41-12

vip-yalunka@ukr.net

vip ялинка

+38(0352) 52-58-84

elkaua.com@gmail.com

Close Menu