Наша продукція

вулична стовбурова ялинка

Матеріалом сучасних штучних ялинок є ПВХ плівка та жилка (екологічно чиста та вогнестійка сировина). ПВХ плівка є візуально наближеною до живої ялинки. Ялинки виготовлені з ПВХ жилки виглядають більш пухнастими, що робить їх максимально наближеними до живої сосни.

вулична каркасна ялинка

Вулична каркасна ялинка складається з металічної конструкції у вигляді рівного конуса, прикрашеного гілками хвої.

Інтер'єрна ялинка

Наша компанія пропонує інтер’єрні штучні ялинки і сосни, які прикрасять інтер’єр будь-якого приміщення, і створять неповторну атмосферу новорічних свят.

3D Освітлення

Новинка в освітленні ялинок. Можливість управління кожним елементом гірлянди дає змогу створювати різноманітні анімовані малюнки, надписи з привітаннями, візерунками та ін.

Світлодіодні гірлянди

Універсальна гірлянда використовується для прикрас ялинок. дерев, будинків, арок, стовпів та ін. Є невід’ємним елементом новорічної атмосфери. Головними особливостями святкового освітлення є яскравий, привабливий дизайн та економне споживання електроенергії.

2D Фігури

На даний момент розділ в розробці

Світлодіодні сани

Світлодіодна композиція “Сани та олені” чудово підійде для оформлення фотозони, прикрашення парку, вулиці, скверу, площі.

Додаткове освітлення

Додаткове освітлення надає вашому святу виразного та привабливого вигляду в темну пору доби. Стильна гама кольорів дає новий погляд на свято.

Маківки

Маківки на ялинку «Кристал» і «Льодяний кристал» найефектніші і найкрасивіші верхівки для вуличних ялинок, вони зроблені з прозорого оргскла з прикріпленими RGB світлодіодами, таким чином створюється 3D ефект.

Мотиви, Об'ємні мотиви

Об’ємні мотиви своєю конструкцієї надають мотиву певний об’єм, що дозволяє їм виглядати по-новому привабливо та привертає увагу до прикрашеної ділянки.

Іграшки на ялинку

Компанія ТМ Ялинка пропонує великий асортимент іграшок для штучної ялинки, від куль до іграшок з штучної шкіри. 

 
 

Об'ємні фігури

Одним з найбільш популярних зимових прикрас є світлодіодні об’ємні фігури. Своїми яскравими вогниками та цікавими формами вони прикрашають площі, вулиці, парки та створюють казкову атмосферу.

Оформлення вулиць

Оформлення вулиць у багатьох тонах, виконане у формах різних об’єктів- ось, що додає справжньої новорічної атмосфери та переносить нас у казку. Оформлення вулиць теж потребує особливого підходу, адже саме правильне оформлення вулиць принесе позитивні відгуки від мешканців міста та гостей. 

Музичне містечко

Якщо Ви хочете по новому оформити фотозону, та привернути увагу жителів та гостей міста, то оформлення у стилі “Музичне містечко” саме той варіант, який Вам потрібний. “Музичне містечко” являє собою комплекс світлодіодних композицій виконаних у формі музичних інструментів. 

світлодіодні фонтани

Ще  одним елементом новорічного оформлення вулиць та парків є світлодіодні новорічні фонтани. Своєю формою новорічні фонтани передають справжні фонтани, проте індивідуальний підхід в дизайні робить їхні форми набагато цікавішими та привабливішими.

антивандальні огорожі

Декоративна огорожа – це невід’ємна частина оформлення штучної ялинки, призначена для декору нижньої частини ялинки та обмеження доступу до дерева

Технічна документація

Компанія “Ялинка” ТМ являється – одним з кращих в Україні виробником великих штучних ялинок. В асортименті нашої продукції Ви знайдете великі штучні ялинки, стовбурової та каркасної конструкцій, для виготовлення яких ми використовуємо сировину та матеріали, що повністю відповідають державним стандартам і вимогам державної санітарно-епідеміологічної служби.

наші Контакти

+38(098) 376-68-38

+38(098) 103-41-12

vip-yalunka@ukr.net

vip ялинка

+38(0352) 52-58-84

elkaua.com@gmail.com

Close Menu