Коли встановлюють ялинки в різних країнах світу

Роботи по встановленню та демонтажу ялинки пов’язані з конкретними датами. Традиційно новорічні ялинки не встановлюються  в приміщені  яке не прикрашена до Різдвяних свят (24 грудня) . Зазвичай різдвяні ялинки встановлюють на святкування Святвечора, а потім демонтують на наступний день після Дванадцятої ночі (5 січня);. мати новорічну ялинку в домі,  до або після цих дат  вважалося невдачею.

У багатьох регіонах країни, стало традицією встановлювати  свою ялинку на початку Адвенту.  Деякі сім’ї в США і Канаді встановлюють ялинку незабаром після американської подяки (четвертий четвер листопада), а різдвяні прикраси можуть з’явитися навіть раніше, в магазинах роздрібної торгівлі, часто на наступний день після Хеллоуїна (31 жовтня). Деякі будинки Не прикрашають інтер’єру ялинку до другого тижня грудня, і не забирають її до 6 січня (Богоявлення).

 У Німеччині традиційно новорічна ялинка встановлюється 24 грудня і демонтується 7 січня, хоча багато хто починає встановлювати різдвяну ялинку на  один-два тижні раніше, а в римо-католицьких сім’ях  дерево не може зберігатися до 2 лютого (Стрітення)

 В Італії та Аргентині, поряд з багатьма країнами Латинської Америки, новорічна  ялинка встановлюється  8 грудня і залишається  до 6 січня.

В Австралії, ялинка зазвичай ставиться на 1 грудня, яке наступає приблизно за тиждень до шкільних літніх канікул, за винятком Південної Австралії, де більшість людей встановлюють різдвяні ялинки  після театралізованого дійства в кінці листопада.  Деякі традиції говорять, що новорічна ялинка не може зберігатися до 2 лютого свято Стрітення Ісуса в храмі, коли різдвяний сезон закриваєтеся, кажуть, що це поганий знак.

Меню